четвер, 11 квітня 2019 р.

Засідання ШМО вчителів початкових класів та ГПД



  
01 квітня 2019року відбулося засідання  ШМО вчителів початкових класів та вихователів ГПД за темою «Сучасний вчитель  як провідник змін в контексті Концепції  Нової української школи»
    В ході засідання педагоги   обмінялися досвідом  роботи щодо реалізації  змін в організації освітнього процесу  в початковій школі. Жваво та емоційно пройшло обговорення проблем Нової української школи та пошуки шляхів їх вирішення. Окрім того вчителі початкових класів та вихователі ГПД ознайомилися з практичним призначенням та ефективністю використання  освітніх осередків у кабінетах, де навчаються учні  перших класів.
   Під час практичної частини засідання вчителі Жовнір А.В.(1-А кл.) та Ювчик О.В.(1-Вкл.)  ознайомили  членів методичного об’єднання із новими ігровими прийомами « Кубик Блума»,  «Фішбоун»,  формами та методами роботи з комплектами LEGO DUPLO «6 цеглинок».

Майстер - клас Решетової Т.М.



26 березня 2019 року вчитель інформатики Решетова Т.М. провела майстер-клас з теми «Ресурси інтернету в галузі освіти: створення власного іміджу шляхом виходу у відкритий інформаційний простір». Тетяна Михайлівна
ознайомила вчителів з сучасними освітніми інтернет-ресурсами, використання яких позитивно впливає на організацію освітнього процес. Детально висвітлила питання створення електронних дидактичних матеріалів, продемонструвала їх практичне застосування для організації самоосвітньої діяльності, проведення дистанційного навчання, забезпечення  розвитку мотивації учнів до успішного навчання впродовж усього життя.

Засідання педагогічної ради школи



14 березня 2019 року у  рамках методичної декади відбулося засідання педагогічної ради  школи «Планування освітньої діяльності в середовищі Нової української школи», яке пройшло у формі методичного брифінгу. На засіданні педагогічної ради розглядалися нові шляхи та підходи до створення інноваційного освітнього простору, формування ключових та предметних компетентностей учнів в умовах Нової української школи. Модератори ідей залучили присутніх до активного діалогу щодо  реалізції проблеми інтегрції навчальних предметів в початкових класах, забезпечення тематичного та діяльнісного підходів. Окрім того були глибоко  розкриті    основні критерії та поняття, що стосуються компетентісної освіти,  педагогіки партнерства та поняття дитиноцентризму. Члени педагогічної ради були залучені до творчої дискусії та поділилися власними  родзинками досвіду. Обмін педагогічними ідеями поповнив самоосвітні кейси та портфоліо кожного з присутніх.